skip to Main Content
+48 609 038 703 sekretariat@fabrykawezy.pl

Wąż gumowy do oprysków rolniczych - wąż do opryskiwacza rolniczego

Wąż gumowy do oprysków rolniczych – specyfikacja techniczna:

  • warstwa wewnętrzna – gumowa, SBR, czarna, gładka
  • warstwa zewnętrzna – gumowa, EPDM/SBR, czarna, gładka lub z odciskiem tkaniny, odporna na starzenie, czynniki atmosferyczne oraz ozon
  • wzmocnienie – tekstylne
  • temperatura robocza płynu – od -25°C do +60°C
  • ciśnienie robocze – od 1 MPa do 4 MPa (w zależności od średnicy)
  • WĄŻ DOSKONALE ZACHOWUJE KSZTAŁT I NIE ULEGA ZAŁAMANIOM
  • BARDZO WYSOKA WYTRZYMAŁOŚĆ ZMĘCZENIOWA ZAPEWNIA DŁUGĄ ŻYWOTNOŚĆ WĘŻA

Wąż gumowy do oprysków rolniczych – zastosowanie:

  • węże gumowe do oprysków rolniczych przeznaczone są do stosowania w opryskiwaczach do przepływu środków ochrony roślin i płynnych nawozów mineralnych.

Szybki kontakt z ekspertem: + 48 609 038 703

Węże gumowe do oprysków rolniczych - węże do opryskiwacza - opinia eksperta

Oferowane węże do oprysków rolniczych to bardzo popularne, POLSKIE węże z czerwonym paskiem. Węże są bardzo elastyczne, dzięki czemu doskonale zachowują kształt i nie ulegają załamaniom. Bardzo wysoka wytrzymałość mechaniczna i zmęczeniowa zapewnia długą żywotność węża. Dzięki temu, wąż podczas składania lanc opryskiwacza nie odkształca się i po rozłożeniu opryskiwacza gwarantuje płynny przepływ środków ochrony roślin i oprysków rolniczych.

Węże gumowe do oprysków rolniczych – do opryskiwacza wykonane zostały z najwyższej jakości gum. Warstwa wewnętrzna z gumy SBR, natomiast warstwa zewnętrzna z gumy EPDM/SBR. Co bardzo ważne – warstwa zewnętrzna odporna jest na starzenie, warunki atmosferyczne i ozon. Dzięki temu węże mogą długotrwale przebywać i pracować na wolnym powietrzu, a mimo to nie sztywnieją, nie ,,parcieją” i nie pękają.

Wąż do opryskiwacza i oprysków rolniczych z czerwonym paskiem może pracować w temperaturach od -25°C do +60°C. Transportowane opryski rolnicze powinny być pod ciśnieniem od 1 do 4 MPa (w zależności od średnicy).

Węże gumowe do oprysków rolniczych przeznaczone są do stosowania w opryskiwaczach do przepływu środków ochrony roślin i płynnych nawozów mineralnych.

węże gumowe do oprysków rolniczych , węże do opryskiwacza z gumy

Back To Top