skip to Main Content
+48 609 038 703 sekretariat@fabrykawezy.pl

Wąż gumowy do tynkowania - do zaprawy tynkarskiej

Wąż gumowy do tynkowania – do zaprawy tynkarskiej – specyfikacja techniczna:

  • warstwa wewnętrzna – gumowa, BR/NR, czarna, gładka, ścieralność max 70mm3 lub max 40mm3
  • warstwa zewnętrzna – gumowa, EPDM/SBR, czarna, z odciskiem tkaniny, odporna na czynniki atmosferyczne
  • wzmocnienie – tekstylne
  • temperatura pracy – od -35°C do +60°C
  • ciśnienie robocze – 1,6 MPa lub 4 MPa

Wąż gumowy ssawny do środków spożywczych – zastosowanie:

  • bardzo mocny, wytrzymały i bardzo odporny na ścieranie oraz trudne warunki pracy wąż grubościenny, stosowany w budownictwie i kamieniołomach, przeznaczony do tłoczenia zapraw tynkarskich,
  • węże do tynkowania stosowane są w budownictwie do transportu zaprawy tynkarskiej pod ciśnieniem.

Szybki kontakt z ekspertem: + 48 609 038 703

Węże do tynkowania - do zaprawy tynkarskiej - opinia eksperta

Oferowane węże gumowe do tynkowania to mocne, wytrzymałe i wysoce odporne na ścieranie węże stosowane w profesjonalnym budownictwie do transportu zaprawy tynkarskiej pod ciśnieniem (1,6 MPa lub 4 MPa – w zależności od wersji). Węże są grubościenne – odporne na bardzo trudne warunki pracy, panujące na każdej budowie oraz w kamieniołomach i zakładach produkcji betonu oraz tynków.

Węże gumowe do zaprawy tynkarskiej i tynkowania wykonane są z najwyższej jakości mieszanek gum. Warstwa wewnętrzna wykonana jest z gumy BR/NR, natomiast warstwa zewnętrzna z gumy EPDM/SBR. Warstwa zewnętrzna jest w 100 % odporna na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu wąż może być długotrwale stosowany na wolnym powietrzu, np. na otwartej budowie. Dzięki odporności na warunki atmosferyczne węże nawet po długotrwałym przebywaniu na wolnym powietrzu nie pękają i nie ,,parcieją”.

Wszystkie oferowane węże do tynkowania z gumy mogą pracować w temperaturach od -35°C do +60°C. Wąż jest więc idealnie dopasowany do Polskich warunków pogodowych – można go używać nie tylko w sezonie letnim, ale również zimą. Wąż w tym zakresie temperatur zachowuje dobrą elastyczność.

Węże gumowe to tynkowania i zaprawy tynkarskiego dostępne są w dwóch wersjach: na 1,6 MPa oraz 4 MPa, a także ze ścieralnością max 70mm3 lub max 40mm3. Więcej informacji możecie Państwo uzyskać pod numerem telefonu – 509 491 716.

węże gumowe do tynkowania, węże gumowe do zaprawy tynkarskiej

Back To Top