skip to Main Content
+48 609 038 703 sekretariat@fabrykawezy.pl

Wąż gumowy do tlenu ISO/EN - spawalniczy - oferta

Wąż gumowy do tlenu ISO/EN spawalniczy – specyfikacja techniczna:

  • warstwa wewnętrzna – gumowa, SBR, czarna, gładka
  • warstwa zewnętrzna – gumowa, EPDM/SBR, niebieska, gładka lub ryflowana, odporna na czynniki atmosferyczne
  • wzmocnienie – tekstylne, owijane
  • temperatura robocza – od -30°C do +70°C
  • ciśnienie robocze – 2 MPa

Wąż gumowy do tlenu ISO/EN spawalniczy – zastosowanie:

  • wąż gumowy przeznaczony jest do przepływu tlenu przy spawaniu,
  • wąż gumowy przeznaczony jest do przepływu tlenu przy cięciu i procesach pokrewnych.

Szybki kontakt z ekspertem: + 48 609 038 703

Węże gumowe do tlenu ISO/EN - spawalnicze - opinia eksperta

Oferowane węże gumowe do tlenu ISO/EN spawalnicze, wykonane są z wysokiej jakości gumy. Warstwa wewnętrzna wykonana jest z gumy SBR odpornej na podwyższone ciśnienie (do 2 MPa / rozrywajace ok. 6 MPa). Warstwa zewnętrzna jest natomiast wykonana z gumy EPDM/SBR, odpornej na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Klient ma do wyboru ściankę zewnętrzną gładką lub ryflowaną.

Węże gumowe spawalnicze do tlenu ISO/EN mogą być długotrwale stosowane na zewnątrz (pod gołym niebem). Wysoka odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, UV i ozon sprawiają, że węże nawet po długotrwałym stosowaniu na zewnątrz budynków nie sztywnieją, nie pękają i nie ,,parcieją”.

Oferowane węże spawalnicze do tlenu z gumy są bardzo chętnie stosowane w procesach spawania oraz cięcia metali w stoczniach oraz zakładach przemysłu budowy maszyn i urządzeń. Przedsiębiorstwa te zachwalają sobie wytrzymałość naszych węży, które wytrzymują dużo więcej niż węże zagraniczne.

Każdy wąż gumowy do tlenu spawalniczy może być stosowany w temperaturach od -30°C do +70°C. Jest to na tyle szeroki zakres temperatur, że w naszym kraju wąż może być stosowany w ciągu całego roku. Ciśnienie robocze dla wszystkich średni wynosi 2 MPa, natomiast ciśnienie rozrywające 6 MPa.

Węże spawalnicze do tlenu ISO/EN posiadamy na stanie, dzięki czemu w bardzo krótkim czasie jesteśmy w stanie dostarczyć do klienta dowolną ilość. Więcej informacji pod numerem telefonu podanym wyżej.

węże spawalnicze do tlenu ISO/EN gumowe

Back To Top