skip to Main Content
+48 609 038 703 sekretariat@fabrykawezy.pl

Węże gumowe dla rolnictwa

Jako eksperci w sprzedaży węży gumowych posiadamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu węży dla różnych gałęzi przemysłu, w tym budownictwa , zakładów chemicznych i żywności jak i rolnictwa.

Węże gumowe to nasza specjalność. Nasz asortyment został zaprojektowany tak, aby obejmował nawet najbardziej agresywne chemikalia do stosowania w przemyśle spożywczym, napojów, chemicznym i farmaceutycznym.

Ponieważ rozprowadzamy wodę w drobnych kropelkach, podobnie jak deszcz, nawadnianie pola przy pomocy węży specjalnego użytku może zwiększyć średnie plony i jakość niektórych upraw . Dostarczając dokładnie taką ilość wody i częstotliwość nawadniania, jakiej potrzebują uprawy, owoce i winnice, można uzyskać zdrowsze i trwalsze plony oraz uniknąć problemów z uprawami.

Dlatego jako fabryka węży gumowych zwracamy szczególną uwagę na jakość ich wykonania. Posiadamy wiele typów węży a każdy z nich posiada własne właściwości z przeznaczeniem do różnych zadań. Dodatkowe zbrojenia przy gumie dają większą wytrzymałość węży gumowych.

Wyróżniamy następujące węże dla rolnictwa specjalnego zastosowania :

  • do opryskiwaczy,
  • do siewników,
  • do śrutowników,
  • do mieszalników

Jako fabryka węży oferujemy węże odporne na ścieranie , stosowane do transportu pneumatycznego i podciśnieniowego materiałów sypkich, kukurydzy, ziarna zbóż itd..

Przewody zazwyczaj wykorzystywane są również do wentylacji silosów.

To tylko niektóre węże jakie Nasza firma może zaproponować, dlatego w przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu 609 038 703

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top