skip to Main Content
+48 609 038 703 sekretariat@fabrykawezy.pl

WĄŻ ROLNICZY DO DMUCHAWY O ŚREDNICY FI 160 MM , O ŚREDNICY FI 180 MM

Dmuchawy jako część maszyn i urządzeń znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu między innymi do oczyszczania ścieków, w transporcie przemysłowym czy też w zakładach chemicznych.

Bardzo często wykorzystuje się dmuchawy w gospodarstwach rolnych , jako jednostki specjalne dla linii mlecznych, podciśnienie ze wstępnym chłodzeniem, podczas przesypywania mieszanek paszowych, w technologii suszenia i nadmuchu powietrza czy też w połączeniu z wymiennikiem ciepła. Dlatego ważne jest zastosowanie odpowiedniego węża aby spełniał swoją rolę podczas użycia go w wyżej wymienionych przykładach.

WĘŻE ROLNICZE

Jak się okazuje węże rolnicze stają się nieodzownym elementem gospodarstw rolnych. Węże wykorzystuje się do zboża jak i do siewników itd..

Jako firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu węży do gospodarstw rolnych możemy stwierdzić, że Nasze węże rolnicze charakteryzują się znaczną wytrzymałością na normalne warunki pracy i warunki atmosferyczne.

W swoim dorobku posiadamy węże z poliuretanu PUR w różnych średnicach. Najczęściej jednak poszukiwaną średnicą jest fi 160 mm jak i fi 180 mm.

Dodam, że w zależności od zapotrzebowania, Nasza firma działa bardzo elastycznie a posiadając ekspertów z różnych dziedzin jesteśmy w stanie dostarczyć węże zgodnie z zapotrzebowaniem z wykorzystaniem naszej nowoczesnej technologii w produkcji węży.

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top