skip to Main Content
+48 609 038 703 sekretariat@fabrykawezy.pl

JAK DOBRAĆ ODPOWIEDNI WĄŻ DO PRODUKTÓW ROPOPOCHODNYCH I DLA MOTORYZACJI ?

Dobór odpowiedniego węża do produktów ropopochodnych i dla motoryzacji jest bardzo istotny z punktu widzenia bezpieczeństwa.

Wąż musi spełniać wszelkiego rodzaju wymagania pod względem norm aby nie doszło do wycieku, podpalenia czy zaduszenia osób, które używają taki wąż lub których auta wyposażone są w różne węże gumowe .

Jako Fabryka Węży zatrudniająca doradców, posiadających specjalistyczną wiedzę w zakresie węży przemysłowych, skupiamy się na tym aby węże przemysłowe spełniały wszelkiego rodzaju wymagania.

Dlatego zgodnie z Naszą wiedzą dostarczamy sporo węży dla przemysłu motoryzacyjnego jak i przemysłu paliwowego, zgodnie z wszelkimi normami.

GDZIE WYKORZYSTUJE SIĘ WĘŻE DO PRODUKTÓW ROPOPOCHODNYCH I DLA MOTORYZACJI?

Węże stosowane dla motoryzacji wykorzystujemy między innymi w układzie chłodzenia.

Zadaniem węża w chłodnicy jest zarządzanie przepływem płynu chłodzącego z pomp wody silnika do nagrzewnicy. Jako część gumowa usuwa nadmiar ciepła z płynu chłodniczego przed powrotem do silnika, aby powtórzyć cykl.

Węże dla motoryzacji stosuje się również do samochodowych instalacji gazowych LPG/CNG (propan/metan) czy też do doprowadzenia ciepłego powietrza z nagrzewnicy do kabin pojazdu,

Węże do produktów ropopochodnych stosujemy do cystern, paliw.

Za każdym razem, gdy samochód uruchamia się i pracuje, węże paliwowe transportują paliwo do komory spalania. Mogą one wytrzymać w zależności od jakości od 10 000 do 50 000 mil.

W przypadku zainteresowania odpowiednimi wężami POLSKIEJ jakości , spełniające odpowiednie normy prosimy o kontakt tel. 609 038 703

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top