skip to Main Content
+48 609 038 703 sekretariat@fabrykawezy.pl

Dowiedz się więcej o naszej firmie

DOŚWIADCZENIE

Nasza firma działa aktywnie na polskim rynku od blisko 30 lat. Przez ten czas nauczyliśmy się postępowania z klientami indywidualnymi, średnimi firmami, a nawet wielkimi koncernami. Dzięki temu jesteśmy dziś sprawdzonym partnerem biznesowym, na którym zawsze można polegać.

Oferujemy obecnie ponad 100 rodzajów węży gumowych oraz ssawno tłocznych PCV, a także blisko 20 rodzajów węży odciągowych i wentylacyjnych. Stawia to nas na pozycji lidera w sprzedaży węży przemysłowych i rolniczych w Polsce.

Nasze węże produkowane są w trzech fabrykach na terenie Polski.

MISJA

Naszą misją jest rozwijanie dobrych relacji z klientami. Tylko i wyłącznie dobre relacje z klientami oraz wysokiej jakości obsługa gwarantuję sukces po obu stronach.

Naszym głównym zadaniem jest dostarczanie najwyższej jakości węży w możliwie najkrótszym czasie.

OBSŁUGA KLIENTA

Nasza firma kładzie duży nacisk na obsługę klienta. Dlatego właśnie do każdego podchodzimy indywidualnie i szukamy rozwiązać, które będą najlepsze dla danego zastosowania.

ROZWINIĘTA LOGISTYKA

Posiadamy bardzo dobrze zorganizowany dział logistyki, dzięki czemu w stosunkowo krótkim czasie, jesteśmy w stanie dostarczyć nawet wysoko specjalistyczne węży w dowolne miejsce Polski i Europy.

Większość zamówień realizowanych jest natychmiast, dzięki czemu średni termin realizacji zamówienia w naszej firmie nie przekracza 3 dni roboczych.

ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ

 Od blisko 10 lat w naszej firmie wprowadzony jest system zarządzania jakością ISO 9001. Jest to potwierdzenie faktu, iż stawiamy na jakość w każdym aspekcie.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą ?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Informacje kontaktowe znajdują się w dziale ,,kontakt”. Zapraszamy!

Back To Top