skip to Main Content
+48 609 038 703 sekretariat@fabrykawezy.pl

Węże do dmuchawy zbożowej

Węże do dmuchawy zbożowej są bardzo często wykorzystywane w rolnictwie oraz w magazynach i elewatorach zbożowych, gdzie zboże transportowane i przechowywane jest przez cały rok. Nasze firma oferuje tylko i wyłącznie POLSKIE węże do dmuchawy zbożowej.

Polskie węże do dmuchawy zbożowej stają się powoli rzadkością, ponieważ coraz więcej sklepów i hurtowni rolniczych korzysta w dostawców, którzy oferują węże chińskie. Niestety jakość chińskich węży pozostawia wiele do życzenia. Na świetle dziennym są sytuacje, kiedy węże te pękają, rozwarstwiają się, sztywnieją, rozrywają się, itp. Węże te wykonywane są z bardzo kiepskiego poliuretanu domieszkowanymi różnego rodzaju domieszkami mającymi sprawić produkcję węży bardziej ekonomiczną.

Posiadamy najbardziej popularne średnice, czyli węże do dmuchawy fi 100, fi 110, fi 120, fi 125, fi 130, fi 140, fi 150, fi 160, fi 170, fi 180 oraz fi 200. Dotniemy i sprzedamy każdą ilość!

wąż do dmuchawy zbożowej, węże do dmuchawy zbożowej

POLSKIE WĘŻE DO DMUCHAWY ZBOŻOWEJ – oferta

Nasza firma oferuje tylko i wyłącznie polskie węże do dmuchawy zbożowej. Węże te charakteryzuje niezwykła odporność na ścieranie oraz elastyczność. Poniżej przedstawię Państwu szereg zalet oraz plusów, wynikających ze stosowania polskich węży do dmuchawy zbożowej. Każdy polski wąż do dmuchawy zbożowej dostępny jest w naszej ofercie. Jeżeli potrzebujecie więcej informacji, służę pomocą pod numerem +48 609 038 703.

Co wyróżnia nasze węże do dmuchawy zbożowej?

  • Nasze polskie węże do dmuchawy zbożowej produkowane są z najwyższej jakości czystego poliuretanu PUR. Są to węże najwyższej jakości, używane bardzo szeroko przez największe gospodarstwa rolne w Polsce, Niemczech, Holandii i Francji. Oferowane węże są również dostarczane na pierwszy montaż dużych silosów i elewatorów zbożowych jako węże do zboża, węże zrzutowe do zboża, a także węże do przedmuchiwania silosów.
  • Każdy wąż do dmuchawy zbożowej produkowany w Polsce posiada zbrojenie z drutu miedziowanego. Taka podstawa konstrukcji węże zapewnia nie tylko wysoką wytrzymałość przy zachowaniu niesamowitej elastyczności, ale również pozwala na stałe odprowadzanie ładunków elektrostatycznych gromadzących się na ściance węża. Ładunki elektrostatyczne są szczególnie niebezpieczne podczas żniw, gdzie bardzo łatwo może dojść do zapłonu pozostałości siana i suchych traw. Polskie węże do dmuchawy zbożowej są więc w 100 % bezpiecznie i nie generują iskier.
  • Polskie węże do dmuchawy zbożowej są niesamowicie elastyczne. Elastyczność jest porównywalna do węże używany w domowych odkurzaczach. Takie węże gwarantują bardzo łatwe układanie oraz łatwe operowanie wężem. Łatwość operowania sprawia, że podczas pracy istnieje minimalne ryzyko kontuzji. Jest to również duży plus, biorąc pod uwagę obciążenie rolników podczas żniw.

Wąż do dmuchawy zbożowej promocyjna cena

UWAGA – nasza firma docenia polskich rolników. Dlatego właśnie wszystkim gospodarstwom rolnym, oferujemy atrakcyjne rabaty na wszystkie węże do dmuchaw zbożowych. Promocja dotyczy więc nie tylko węży ze ścianką 1,4 mm, ale również tych ze ścianką 0,9 mm. Przy zakupie większej ilości (powyżej 10 mb) istnieje możliwość dodatkowej negocjacji ceny węża !

Zapraszamy do zakupów – nasz dział handlowy jest do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 609 038 703. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. W trakcie żniw pod numerem +48 609 038 703 jesteśmy dostępni do godziny 21:00 !

Back To Top